KONST / Litografier / Färglitografi 15206057
nr 1520 6057
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Signerad, numrerad 186/335. Färglitografi, bildmått: 33x44 cm, yttermått inklusive ram: 53x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 februari 2023
kl 20:55:18
6/2 08:43:38
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg